درباره ما

وکیل ناجی با همکاری با گوهر اندیشه آزاد (استاد آنلاین)، اولین و برترین سایت واسطه وکیل و موکل در ایران میباشد که به هدف تسهیل پیدا کردن وکیل توسط اصحاب پرونده و بلعکس بدون هیچ دخالتی در کار ایشان میباشد

وکیل ناجی صرفا یک ابزار و واسطه بین مردم و وکلا است تا همدیگر را راحت تر برای حل مشکلاتشان پیدا کند و وکیل ناجی بعد از اتصال وکیل به موکل هیچ دخالتی در کار ایشان نخواهد داشت.

وکیل ناجی همچنین بستری برای پاسخ دهی به سوالات کاربران فراهم نموده است که وکلا پاسخ ایشان را بدهند که به خود وکیل نیز کمک بزرگی است زیرا کارنامه خود را در سایت پر بار تر میکنند.

احراز هویت

به عنوان وکیل برای اینکه شروع به فعالیت در سایت کنید نیاز است که ابتدا احراز هویت کنید.
یعنی اثبات کنید که شما وکیل دادگستری/کانون وکلا میباشید و دارای مدرک معتبر میباشید تا از مشکلاتی که در آینده ممکن است پیش بیاید جلوگیری شود.

با کلیک بر «احراز هویت» شما به صفحه احراز هویت در پروفایلتان منتقل میشوید و میتوانید فرم احراز هویت را پر کنید. فرم ارسال شده توسط تیم وکیل ناجی تایید خواهد شد و به شما نقش وکیل (تایید شده) اعطا خواهد شد و میتوانید در سایت فعالیت خود را آغاز کنید.

درخواست وکیل

درخواست وکیل به صرفه ترین راه برای پیدا کردن وکیل است!
کافیست کاملا رایگان پرونده خود را شرح/توضیح دهید، توضیحات شما به وکلا مورد تایید وکیل ناجی به نمایش درخواهد آمد و آنها با شما تماس خواهند گرفت و شما میتوانید میان وکلا بهترین و مناسب ترین شان را برای خودتان انتخاب کنید!

برای ثبت پرونده نیاز است که شما ابتدا «ثبت نام» کنید. سپس شما میتوانید از همین صفحه یا از منو، یک پرونده جدید در پروفایل خود ایجاد کنید