ثبت نام

این صفحه اول هست که در آن میتوانید از تمام امکانات وکیل ناجی استفاده کنید ولی این امکانات به صورت کامل کار نمی کنند مگر آنکه ثبت نام کنید. پس قدم اول ثبت نام هست. شما میتوانید با دکمه «ورود و ثبت نام» که در بالای صفحه قرار دارد، رایگان ثبت نام کنید. برای دفعات بعد نیازی به ثبت نام نیست و میتوانید از طریق همان دکمه با شماره تلفن و رمزتان «وارد» شوید

امکانات سایت

 

بعد از ثبت نام شما با توجه نقش کاربری تان میتوانید فعالیت کنید و وکیل ناجی با توجه به وکیل بودن و یا نبودن شما تغییر میکند. در اینجا میخوهیم سایت را از دید اصحاب پرونده یا همان مردم عادی نگاه کنیم.
با کلیک روی دکمه «درخواست وکیل» در صفحه اول یا دکمه «پرونده» در منو پایین شما به فرم «ثبت پرونده» منتقل می شوید.

ارسال پرونده

در صفحه ارسال پرونده میتوانید یک توضیح کلی از پرونده تان ارسال کنید تا وکیل ها متوجه بشوند شما مشکلتان چیست تا برای حل آن با شما تماس بگیرند. اطلاعات فرم را پر کنید و سعی کنید توضیحات خوب و مناسب بدهید تا وکلای تایید شده با شما تماس بگیرند

طرح پرسش

همانطور که در عکس مشاهده می کنید میتوانید از این بخش ها به صفحه لیست سوالات بروید.فقط اصحاب پرونده میتوانند سوال طرح کنند و فقط وکلای میتوانند پاسخ بدهند. برای طرح سوال به انتهای لیست رفته و وارد حسابی که قبلا در آن ثبت نام کرده اید شوید و بعد سوال خود را طرح کنید تا وکلای (تایید شده) پاسخ شما را بدهند.

وکیل ناجی طرح سوال

احراز هویت

به عنوان وکیل برای اینکه شروع به فعالیت در سایت کنید نیاز است که ابتدا احراز هویت کنید.
یعنی اثبات کنید که شما وکیل دادگستری/کانون وکلا میباشید و دارای مدرک معتبر میباشید تا از مشکلاتی که در آینده ممکن است پیش بیاید جلوگیری شود.

با کلیک بر «احراز هویت» شما به صفحه احراز هویت در پروفایلتان منتقل میشوید و میتوانید فرم احراز هویت را پر کنید. فرم ارسال شده توسط تیم وکیل ناجی تایید خواهد شد و به شما نقش وکیل (تایید شده) اعطا خواهد شد و میتوانید در سایت فعالیت خود را آغاز کنید.

درخواست وکیل

درخواست وکیل به صرفه ترین راه برای پیدا کردن وکیل است!
کافیست کاملا رایگان پرونده خود را شرح/توضیح دهید، توضیحات شما به وکلا مورد تایید وکیل ناجی به نمایش درخواهد آمد و آنها با شما تماس خواهند گرفت و شما میتوانید میان وکلا بهترین و مناسب ترین شان را برای خودتان انتخاب کنید!

برای ثبت پرونده نیاز است که شما ابتدا «ثبت نام» کنید. سپس شما میتوانید از همین صفحه یا از منو، یک پرونده جدید در پروفایل خود ایجاد کنید